سامانه‌های پیامک


تبلیغات در دنیای مدرن از روش های مختلفی بهره می برد. یکی از اولین روش های دنیای دیجیتال مارکتینگ تبلیغات از طریق ارسال و دریافت پیامک بوده است. روشی که با وجود اولین روش های مارکتینگ از مهمترین عوامل ارتباط با مشتری برای هر کسب و کار است.
شرکت پردازش گستر آکام مفتخر است از اولین فعالان مهم این صنعت است که فعالیت خود را از سال 1391 به صورت غیر رسمی و از سال 1392 به صورت رسمی در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرد.

سامانه های ارسال و دریافت پیامک در ابتدا به منظور ارسال انبوه پیامک های تبلیغاتی استفاده می شده است. اما با توجه به منسوخ شدن این روش تبلیغاتی زمینه برای استفاده کاربردی از این روش بیش از پیش فراهم شده است. در حال حاضر وبسایت ها و سرویس های مختلف با استفاده از این سیستم برای اطلاع رسانی به کاربران خود استفاده می کنند. این روش یکی از مطمئن ترین روش های اطلاع رسانی به کاربران است.
سامانه ارسال پیامک به صورت بومی توسط تیم برنامه نویسی مستقل برنامه نویسی اولیه شد و توسط شرکت پردازش گستر آکام اجرا و توسعه داده شد. اجرای این سامانه از اولین پروژه های شرکت پردازش گستر آکام بوده است و همچنان مشتریان فعال خود را در این زمینه دارد.

کارفرما و اجرا:

شرکت پردازش گستر آکام

زمان:

1392 - تاکنون

وب‌سایت:

سامانه پیامک

بازدیدها: 131